Nově nabízíme značku TCL vedle naší tradiční značky LG

Vážený zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že jsme se stali oficiálním distributorem klimatizací od společnosti TCL. Tímto krokem rozšiřujeme naši nabídku vedle tradiční značky LG, která je naším dlouhodobým partnerem. Naše rozhodnutí začlenit klimatizace TCL do naší nabídky je motivováno snahou oslovit stávající i nové zákazníky, kteří hledají spolehlivé a cenově dostupné klimatizační řešení.

V současné době máme  naskladněny klimatizace TCL na naše pobočky v Ostravě, Brně a nově také na pobočce v Praze Hostivaři.

Registrujte se na naše B2B – ZDE – a prohlížejte online anebo nás kontaktujte naši spojovatelku na čísle +420 553 816 457 (chcete přepojit na oddělení klimatizací), případně na e-mail klimatizace@q-elektrik.cz

Katalog a ceník mimo B2B najdete na naší stránce KE STAŽENÍ

S povolením autora zveřejníme zpětnou odezvu firmy MOIDAMO s.r.o. na klimatizace TCL, kterou nám zcela samovolně zaslali:

“Jinak já už snad nechci montovat nikdy nic jiného než TCL, je to totální luxuska!!!! Tichá, skvěle zpracovaná, brutálně nabitá různým příslušenstvím a funkcemi za super peníze. Je to paráda!”

Více informací o naší firmě najdete ZDE

Po více než dvě dekády jsme distributorem klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel značky LG v České a Slovenské republice. Disponujeme velkými skladovými zásobami, poskytujeme technické poradenství a jsme obchodně velice flexibilní. Jako doplňkový sortiment nabízíme CU potrubí pro klimatizace a veškerý doplňkový sortiment.

Nově u nás můžete nalézt značku TCL, která poskytuje výborný poměr kvality a ceny.

Nabízíme také zařízení výrobců Carrier a Daikin.