KLIMATIZACE

Velkoobchod klimatizačních zařízení značky LG, TCL, CARRIER, DAIKIN a příslušenství pro klimatizační jednotky.

Po více než dvě dekády jsme distributorem klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel značky LG v České a Slovenské republice. Disponujeme velkými skladovými zásobami, poskytujeme technické poradenství a jsme obchodně velice flexibilní. Jako doplňkový sortiment nabízíme CU potrubí pro klimatizace a veškerý doplňkový sortiment.

Jsme také distributorem značky TCL.

Nabízíme zařízení výrobců Carrier a Daikin.

Naše výhody

Plány pro další období

LG

Technologie od společnosti LG vám umožní vytvořit si ideální prostředí ve vaší domácnosti pomocí špičkové nástěnné klimatizační jednotce nebo výkonného tepelného čerpadla.

Každá klimatizace LG se vyznačuje maximálním výkonem a zároveň nízkou spotřebou energie. Chladí, topí i čistí vzduch, což u vás doma zajistí příjemné klima a to bez zátěže životního prostředí. Podobně nízkou spotřebu energie mají i tepelná čerpadla LG, která k vytápění nebo chlazení využívají obnovitelné zdroje energie.

Carrier

Topné a klimatizační systémy značky Carrier spolehlivě přinášejí energeticky účinné, tiché a komfortní domácí pohodlí milionům lidí.

Ať už hledáte nový klimatizační systém pro váš domov, nebo jen chcete vytopit či ochladit malý prostor, Carrieru můžete důvěřovat. Máme celou řadu klimatizačních systémů s vysokou energetickou účinností, které splní vaše potřeby a nabídnou vám pohodlí.

TCL

TCL vyrábí kvalitní a cenově dostupné klimatizační produkty již více než 20 let s etablovanou globální sítí 10 výrobních základen rozprostřených po celém světě.

Přední značka spotřební elektorniky a druhý největší výrobce televizí na světě, dlouhodobě usiluje o udržení domovů po celém světě v příjemných, ekonomicky dostupných a zdraví prospěšných podmínkách prostřednictvím rozvoje technologií klimatizací, které efektivně slouží spotřebitelům v různých situacích, a to díky ekologickým a moderním výrobním zařízením.