Prohlédněte si náš e-shop s elektromateriálem a FVE

Jednoduchý přístup naleznete z naší hlavní stránky nebo z pravého horníku rohu těchto webových stránek.

 E-shop jsme přizpůsobili Vašim potřebám a budeme rádi, pokud se na něj podíváte. Nejen že si můžete koupit a nechat dovézt vybraný sortiment elektromateriálu a fotovoltaiky, ale také tento e-shop lze použít jako jakýsi katalog, kde si můžete stáhnout potřebné dokumenty a ověřit si parametry určitých položek.

 E-shop je prozatím zaměřen na fotovoltaiku, kde naleznete široký výběr z tohoto odvětví za dobré ceny. Eelektromateriál je zaměřen na koncové uživatele, ale i nákupčí firem si dle názvu mohou vyhledat zboží, které by potřebovali anebo mohou pouze projíždět kategorie, jestli je něco zaujme.    

Máme desetitisíce položek, takže je jasné, že ne všechny tam naleznete, ale koukněte se a třeba naleznete to co potřebujete.

 V případě, že Vás něco osloví a rozhodnete se pro nákup tak budeme vděční za vyplněný dotazník „Ověřeno zákazníky“ z portálu Heuréka, který se několik dní po nákupu objeví na e-mailu. Funkci lze také odmítnout v košíku při objednávání.

 Samozřejmě rádi přijímáme konstruktivní kritiku. Bohužel některé funkce nelze udělat jinak vzhledem ke kombinaci softwarového řešení a podmínek například dopravců.